Master Video

Компанія «Master Video» - це команда однодумців та професіоналів, які мають за плечима великий досвід роботи у рекламі, відео виробництві та озвучанні. Наша бездоганна репутація - тому підтвердження.

 

Один з основних напрямів роботи студії «Master Video» - адаптація та створення рекламних роликів (від ідеї до реалізації), кліпів, документальних фільмів, телевізійних проектів. Виробництво комп’ютерної графіки (3D), монтаж, професійна зйомка. Розробка концепцій та іміджевих заставок.

 

Інший напрям роботи компанії «Master Video» - озвучування та дубляж художніх фільмів, документальних програм та мультфільмів . Студія виконує повний цикл робіт, включаючи переклад текстів зі скриптів або зі слуху з будь-якої мови світу.

 

З роботами компанії «Master Video» знайомі всі 46 мільйонів українців. Під час «Помаранчевої революції» вся країна слідкувала за політичною боротьбою у фільмах та рекламних роликах, які виготовила студія «Master Video»для кандидата у Президенти Віктора Ющенка. Фільми, зроблені для «Європейської Комісії в Україні» розміщувалися на всіх провідних каналах держави. Українці щодня дивляться документальні та художні фільми, мультфільми та програми, перекладені і озвучені студією «Master Video» на замовлення телеканалів «Перший Національний», «ТЕТ», «Тоніс», «СІТІ», «4 TV», «Новий канал», «Перший автомобільний», «Кіно» та компанії «Сонар», «Фільм Медіа». 

Глядачі щодня бачать рекламні ролики «Peugeot», «Vichy», «Vanish», «Cillit Beng», «Караван»,  «Cosmopolitan», «Milka», Эвро-2012, «Nescafe», Fly, «Calgonit», «Citroen», Ratiofarm, Cisco, Carte Noire,  LG, Heals Lafe та багато-багато інших.

Маленькі  українці кілька років поспіль щовечора засинали після перегляду дитячої програми «Ведмедик Дрімка», яку виготовляла студія  «Master Video»  на замовлення «Першого Національного телеканалу». Або під час програми «Казка з татом» чи «Корисні підказки», що і досі виходять на каналі «Плюс-Плюс»

А їхні батьки і досі дивляться рейтингові програми на загальнонаціональних каналах України, графічне оформлення яких виготовлялося на студії «Master Video» («Історія одного ресторану з Маргаритою Січкар», «Світські хроніки з Катериною Осадчою», графічне оформлення каналів «СІТІ» та «Перший Національний» і т.д.)

Під час останньої виборчої кампанії (2009-2010 р.р.) українці бачили в ефірі провідних каналів України фільм виробництва компанії «Master Video» про відомого банкіра та політика Сергія Тігіпка. Знімальна група студії «Master Video» об’їхала мало не всю країну та побувала у Росії, збираючи матеріали до фільму. Завдяки проведеній роботі, вийшов неординарний фільм, у якому Сергій Тігіпко відкривається українцям з нової, нікому невідомої сторони. Також компанія «Master Video»  виготовляла політичні ролики на підтримку кандидата у президенти Сергія Тігіпка. Нагадаємо, що завдяки сильній інформаційній кампанії Сергій Тігіпко за короткий термін підвищив свій рейтинг з 1% до 13% та посів третє місце у боротьбі за Президентське крісло.  

Під час останніх Президентських та парламентських виборів, компанія «Master Video» виготовляла теле та радіо ролики для кандидата Петра Порошенка та його політичної сили. Студія «Master Video» внесла значний вклад у перемогу нашого Президента та формування лояльного відношення громадськості до його парламентської коаліції.

 

Студія «Master Video» також пишається останніми своїми проектами: «Пекельна кухня» (канал «1+1», повний цикл пост-продакшену)), «Ревізор проти шефа» («Новий канал» - повний цикл виробництва, починаючи від розробки ідеї). Дитячі проекти «Казка з татом» (канал «Плюс-Плюс» - повний цикл виробництва, починаючи від розробки ідеї) та «Корисні підказки» (канал «Плюс-Плюс» - повний цикл виробництва, починаючи від розробки ідеї)