Master Video

Відео реклама


 

Компанія «Master Video» затвердила себе на ринку України, як одна з найпотужніших студій-продакшн.

Відділ дизайну та відео виробництва компанії «Master Video» технічно постійно оновлюється. В команді – співробітники з величезним  творчим потенціалом, які розвиваються та уважно слідкують за всіма новими тенденціями на ринку 3D-дизайну.

Анімаційний відділ студії «Master Video» працює у різних стилях та рівнях складності, поєднуючи класичну анімацію із сучасними комп’ютерними технологіями.

Команда «Master Video» виконує найскладніші завдання від розробки концепцій до їх реалізації: 2D та 3D-анімація, професійна відео зйомка, виробництво і адаптація рекламних роликів, створення корпоративних та іміджевих фільмів, оформлення телеканалів та виготовлення заставок для програм, виробництво телевізійних проектів і т.д. 

Компанія «Master Video» озвучує рекламні ролики, пише музику та джингли до них. Кастинг дикторів складають зірки українського шоу-бізнесу, актори театру та кіно, голоси світових кіно прем’єр. З нами співпрацюють діти-актори і діти–співаки, що мають досвід в озвучуванні музичних роликів та фільмів. 

Свої бренди нам довіряють Nescafe, Fly, Calgonit, Citroen, Ratiofarm, Vichy, Cisco, Carte Noire,  LG, Heals Lafe, Vanish, Calgon, Belvita, Barni, BMW, Barbie, KLM, Air Wick, ECCO, Finish,Metro, Intertop, Nurofen, Peugeot, Milupa, Миргородська, Samsung  та інші.